Ogrzewanie Elektryczne

Rewolucje w budownictwie zachodzą każdego dnia. Najnowsze technologie dostępne na naszym rynku modernizują także systemy grzewcze. Ogrzewanie elektryczne zdobywa coraz więcej zwolenników, jest tanie, ekonomiczne i praktycznie bezobsługowe. Pozwala na uzyskanie komfortu cieplnego przy niższej temperaturze pomieszczenia niż w przypadku tradycyjnych systemów grzejnych. Chcąc ograniczyć wydatki staramy się tak zaprojektować ogrzewanie elektryczne, by najmniejszym kosztem ogrzać nawet duże pomieszczenia.

 • Szczecin piece akumulacyjne

  Piece akumulacyjne

  Piece akumulacyjne z dynamicznym rozładowaniem, to jeden z bardziej wymagających urządzeń grzewczy. Inwestycja jest jednak opłacalna, gdyż główną zaletą ogrzewania akumulacyjnego jest pobór energii elektrycznej tylko w czasie trwania taniej taryfy. Dzięki doskonałej izolacji pieca, ciepło uzyskane w taniej taryfie jest gromadzone wewnątrz urządzenia a następnie poprzez cichy wywiew - oddawane do pomieszczenia.

 • Szczecin grzejniki konwektorowe

  Grzejniki konwektorowe

  Konwekcja to naturalne zjawisko unoszenia się ciepłego powietrza w górę. Grzejniki elektryczne- konwekcyjne wykorzystują konwekcję nagrzewając najpierw wyższe partie pomieszczenia a następnie strefę dolną. Grzejniki elektryczne ogrzewając powietrze powinny mieć dobraną odpowiednio wysoką moc. Z reguły przyjmuje się, że 100 W/m2 pozwala uzyskać wystarczająco wysoką temperaturę oraz komfort cieplny w ogrzewanym pomieszczeniu.

 • Szczecin ogrzewania podłogowe

  Ogrzewania podłogowe

  Ogrzewanie elektryczne podłogowe jest powszechnie znanym i sprawdzonym systemem ogrzewania domów i mieszkań, który instalujemy w trakcie budowy lub remontu. Ogrzewanie podłogowe gwarantuje optymalny rozkład temperatury. Komfort cieplny uzyskujemy już przy niższej temperaturze pomieszczenia, aniżeli w przypadku tradycyjnego systemu grzejnego. Energia uzyskiwana z ciepłej podłogi jest wystarczająca, żeby zrezygnować z innych systemów grzewczych w naszym domu.

 • Szczecin przepływowych ogrzewacz wody

  Przepływowych ogrzewacz wody

  Przepływowy podgrzewacz wody elektryczny to znakomity sposób na podgrzanie bieżącej wody w domu jednorodzinnym. Wykorzystując elektryczny przepływowy podgrzewacz wody, możesz podgrzać zarówno wodę z wodociągu, jak i z własnego ujęcia. Elektryczne przepływowe ogrzewacze wody dzielą się na urządzenia 1-fazowe, o mniejszej mocy i przeznaczeniu do jednego, niezbyt wymagającego punktu poboru ciepłej wody oraz na urządzenia 3-fazowe, o dużej mocy i przeznaczeniu do więcej, niż jednego punktu poboru wody.

 • Szczecin ogrzewanie przeciwoblodzeniowe

  Ogrzewanie przeciwoblodzeniowe

  Systemy przeciwoblodzeniowe stosowane są do usuwania śniegu i lodu z dachów, rynien, rur spustowych , podjazdów, schodów. Nowoczesne termostaty zapewniają dużą skuteczność systemu grzewczego przy minimalnym zużyciu energii elektrycznej. Termostaty współpracują z zewnętrznymi czujnikami, dzięki którym system może dostosować swą wydajność do aktualnych warunków atmosferycznych, a włączenie i wyłączenie zasilania następuje w odpowiednio dobranych momentach.

Bardzo dużo osób decyduje się na zamontowanie elektrycznego ogrzewania, ze względu na:

 • - prostą instalację;
 • - brak spalin;
 • - niską cenę urządzeń;
 • - brak ryzyka wystąpienia wybuchu;
 • - można je wyłączać na dłuższy czas bez ryzyka możliwości zamarznięcia instalacji;

Zapraszamy
do kontaktu:Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez NS Technology z siedzibą na ul.Marcepanowa 12 72-006 Mierzyn, w celach jedynie do kontaktu.